Hello, it’s me. Again!

Witam Cię w mojej przestrzeni inspiracji, motywacji i refleksji. Być może o tym wiesz, a może się jeszcze nie znamy – to moje drugie podejście, a piszę od 2015 roku. Ta strona już istniała i żyła, włożyłam dużo pracy w przygotowywanie treści, które się tu znajdowały i które niestety wszystkie przepadły bezpowrotnie. Jak widać nic mnie nie powstrzyma, a jeśli mi na czymś zależy to się nie poddaję!

Uwielbiam dzielić się rzeczami, które wydają mi się ciekawe, inspirujące, mogą pomóc komuś lub… mi. Tak, pisanie od zawsze bardzo mnie relaksuje i pozytywnie nastraja do życia. Więc jest to również dla mnie pewna forma autoterapii, choć głównie jestem tu dla was. Dzięki temu, że zaczynam z czystą kartą, mogłam na nowo zastanowić się i zaplanować czym chcę ją zapełnić, a okazało się być to mi potrzebne.

Zważając na to, że prowadzenie biznesu i tworzenie własnej marki stanowią dużą część mojego życia, na pewno będę poruszać tą tematykę. Czasem dzieląc się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Czasem kulisami mojej pracy, innym razem jej efektami. Moda zagościła w moim życiu na dobre! Choć wcale jakoś specjalnie tego nie planowałam, wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że wpisy z serii MY STYLE przypadną wam do gustu. Odkąd sama tworzę własną etyczną markę bardzo zagłębiłam się w ten temat poszerzając swoją wiedzę z zakresu Fast Fashion i Slow Fashion, chętnie się nią z wami podzielę.

Uwielbiam czytać, rozwijać się, słuchać mądrych ludzi i czerpać z ich życiowych lekcji. Jestem w trakcie #100bookschallenge. Z przyjemnością będę polecać wam również ciekawe książki z zakresu rozwoju osobistego, biznesu, psychologi,  o wewnętrznej harmonii i worklifebalance, bo do tego mi obecnie najbliżej. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, a tworzone przeze mnie treści w jakiś sposób pozytywnie wpłyną na Twoje życie.

Na koniec, a może raczej na początek pierwszy cytat, który daje do myślenia i często do niego wracam. Z doświadczenia wiem, że czasem prostą refleksją możemy zyskać zupełnie nowe spojrzenie na różne sytuacje i poskładać myśli.

Whether you think you can or you think you can’t – You’re right.

 

Widzimy się w soboty do porannej kawki. Nie wiem czy każdą, ale będę się starała. Gdybyście tęsknili to codziennie jestem na Instagramie click. Do zobaczenia, ściskam! K.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *