LOOK OF THE DAY – Lady in Red

Hej! Odkąd pokazałam ten look na swoim Instagramie to dostałam po pierwsze mnóstwo komplementów, że dobrze mi w czerwieni (za co dziękuję bardzo! faktycznie czuję ten power kolor i ostatnio coraz częściej po niego sięgam). Ale też pytania skąd są poszczególne rzeczy, więc wrzucam stylizację tutaj wraz ze szczegółami poniżej. Przy okazji dam wam tip z mojego doświadczenia…

Jak najlepiej nosić czerwień, żeby wyglądało to dobrze?

  1. Po pierwsze ja preferuję zestawienie czerwień-czerń niżeli czerwień-biel. Trochę się czuję jak na euro 2012 w stylizacjach biało-czerwonych 😛 Sięgam więc zazwyczaj po czerń lub tworzę monokolorowy look tak jak w tym przypadku, uzupełniając go w czarne dodatki.
  2. Nie przesadź z makijażem i fryzurą. Czerwień jest na tyle mocnym kolorem, że nie potrzebuje konkurencji. Naturalny look moim zdaniem najbardziej pasuje do tego koloru. Podobnie gdy chcemy założyć czerwień nie na co dzień, a na jakąś specjalną okazję.
  3. Jak odkrywasz nogi, zakryj dekolt. Jak odkrywasz dekolt zakryj nogi. Ta zasada tyczy się nie tylko noszenia czerwieni, ale przy tym kolorze jest to dla mnie MUST. Jeśli chcesz zachować smak i klasę to nie pokazuj wszystkiego.

W tej stylizacji zestawiłam czerwoną asymetryczną sukienkę mini ze swetrem w podobnym kolorze. Dodałam ciężkie buty, żeby przełamać elegancki charakter stylizacji, nadać luzu i charakteru. Do tego nerka zamiast torby, również z tego samego powodu. Pozwoliłam sobie na dość duży naszyjnik, ale resztę biżuterii utrzymałam już w minimalistycznej formie, żeby zachować równowagę. Ja bardzo dobrze się czuję w tym wydaniu, a jak Wam podoba się taki look? Ściskam! K.

 

sukienka – SOWL

sweter – Vintage

nerka – SOWL

buty – Deezee

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *