about

who am I

Jestem osobą o wielu zainteresowaniach i milionem pomysłów na minutę, które najchętniej chciałabym realizować na pstryknięcie palca. Wiem jednak, że wszystko wymaga pracy i w kontraście do niecierpliwego usposobienia uwielbiam proces tworzenia. Pewnie dlatego tak ogromną satysfakcję daje mi prowadzenie moich dwóch biznesów, które jednocześnie są moją wielką pasją! Jednym z nich jest tworzenie własnej marki SOWL, w której projektuję limitowane kolekcje ubrań i dodatków tworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualizm oraz doskonałą jakość.

Zdobyte kilkuletnie doświadczenie w branży bardzo pomaga mi we współpracy z klientami w mojej drugiej firmie CLOU.STUDIO.  To tu czuję, że prawdziwie realizuję jedną ze swoich życiowych misji, jaką jest wspieranie innych kobiet w realizacji ich marzeń o założeniu swojego biznesu i życiu na własnych zasadach. Czasem pojawiam się w międzyczasie, gdy potrzebna jest burza mózgów by na nowo obrać właściwy kierunek i ze świeżością z dystansu spojrzeć na swoje działania. Bardzo często taka zwykła konsultacja sprawia, że moim klientkom oczyszcza się głowa, a ja mam +100 do dobrego samopoczucia, że mogłam się do tego przyczynić. Win-Win! Stanowi to sporą część mojego życia, więc na pewno z chęcią będę poruszać w tym miejscu tą tematykę. Czasem dzieląc się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Czasem kulisami mojej pracy, innym razem jej efektami.

Bardzo chcę dawać innym odwagę, motywację i inspirację do mierzenia wysoko i sięgania po swoje marzenia. Po to by zwyczajnie czerpać radość z codziennych zajęć, mieć iskrę w oku na samą myśl o wyznaczonym celu i po prostu być szczęśliwym. Jestem świadoma trudów przed jakimi stawia nas los, bo sama zaczynałam walkę o swoją niezależność w najgorszym momencie swojego życia. Tuż po wydostaniu się z toksycznej relacji, w trakcie terapii, z zerowym poczuciem własnej wartości, bez wiary w siebie i wsparcia otoczenia. Jednak musisz wiedzieć, że wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie. Musisz to „tylko” odnaleźć, pielęgnować i… obserwować jak rosną Ci skrzydła. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ani magicznego idealnego momentu by zacząć. Gdziekolwiek jesteś w swoim życiu, trzymam za Ciebie kciuki.

Z przyjemnością będę polecać wam ciekawe książki z zakresu rozwoju osobistego, biznesu, psychologi,  o wewnętrznej harmonii i worklifebalance, bo do tego mi zawsze najbliżej. Gdyby to kogoś szczególnie interesowało to z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, mgr. kreowania mediów i mam apetyt na więcej.

Prywatnie jestem kochającą żoną (wspaniałego mężczyzny, który każdego dnia daje mi ogromne wsparcie, a ja staram się odwdzięczać tym samym) oraz świeżo upieczoną mamą małej księżniczki! Poza tym kocham zwierzęta, w szczególności psy i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. W wolnych chwilach dużo czytam, biegam, ćwiczę, tańczę, śpiewam, gotuję lub wpatruję się w jeden punkt rozmyślając nad sensem życia. Dzień, w którym nie rozwijam siebie w jakikolwiek sposób uważam za stracony. Kartka i pióro to moja ulubiona forma medytacji. Inspiruje mnie natura, cisza, spacery po lesie, podróże oraz mądrzy, ciekawi ludzie z pasją i pozytywnym podejściem do życia. Czego nie lubię? Narzekania, lenistwa, nieszczerości i marnowania czasu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, a tworzone przeze mnie treści w jakiś sposób pozytywnie wpłyną na Twoje życie.

Be a good person but don’t waste your time to prove it.

 

what I do

SOWLofficial.com

CLOU.studio

After Hours